iPhone 6S açma kapama / onn off butonu, genellikle fazla bastırma, sıvı teması, tozlanma ve düşme gibi nedenlerle bozulur.

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi    iPhone 6S Power Buton / On Off Butonu Ürün Bilgisi

Aslında bozulan birim, butonun altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtardır. Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir. iPhone 6S açma kapama butonu, genellikle fazla bastırma, sıvı teması, tozlanma ve düşme gibi nedenlerle bozulur.

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi iPhone 6S Açma Kapama / On Off Butonu Değişimi Servis Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 6S Açma Kapama / On Off Butonu Değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 30 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 30 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


     iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresi iPhone 6S Açma Kapama / On Off Butonu Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6S Açma Kapama / On Off Butonunun 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,