Orjinal olmayan adaptör kullanmak, sıvı teması, tozlanma, orjinal olmayan USB kablo ile şarj etme ve çarpma gibi sebeblerden dolayı bozulur.

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi    iPhone 6S Plus Şarj Soketi Ürün Bilgisi

iPhone 6S Plus şarj soketinin üzerinde kulaklık soketi ve mikrofon bütünleşik halde bulunmaktadır. iPhone 6S Plus şarj olmuyor, iPhone 6S Plus bilgisayarı görmüyor, iPhone 6S Plus mikrofonu çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle şarj soketinin değişmesi gerekmektedir.

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi  iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi Servis Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPhone 6S Plus Şarj Soketi değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 30 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 30 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


    iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresiiPhone 6S Plus Şarj Soketi Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6S Plus Şarj Soketinin 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,