iPhone 6S Plus Ön Kamera Değişimi servisimizde uzman teknik kadromuzla itina ile değiştirilir

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi    iPhone 6S Plus Ön Kamera Ürün Bilgisi

iPhone 6S plus ön kamerası; telefon görüşmesi yaparken, ekran ışığının kapanmasını sağlayan sensör ile aynı birim üzerinde bulunur. iPhone 6S Plus ön kamerası, 5 Megapiksel / 1080p video ve HDR destekli FaceTime HD özelliğe sahiptir. iPhone 6S plus ön kamerası çalışmıyor, iphone 6S plus ön kamera sorunu, iphone 6S plus ön kamera değişimi, iphone 6S plus ön kamera arızası gibi sorun ve talepleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

 

 

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi  iPhone 6S Plus Ön Kamera Değişimi Servis Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 6S Plus Ön Kamera değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 50 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 50 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


    iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresiiPhone 6S Plus Ön Kamera Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6S Plus Ön Kamerasının 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , ,