Genellikle fazla bastırma, sıvı teması ve tozlanma gibi nedenlerle, ana ekran düğmesinin altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtar bozulur.

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi  iPhone 6S Plus Tuşu Ürün Bilgisi

Üzerinde parmak izi sensörü bulunan ve en çok kullanılan fiziksel buton iPhone 6S Plus Ana Ekran Düğmesidir. Ana Ekran düğmesinin arkasında çok ileri seviyede bir teknoloji vardır.

Düğmenin çevresindeki paslanmaz çelik halka, parmağınızı algılar ve kapasitif dokunma sensörünü harekete geçirir. Ardından lazer kesim safir kristal yüzey, parmağınızın görüntüsünü, detaylı bir parmak izi elde etmek için cildinizin üst katmanlarının gerisini okuyan sensöre yönlendirir. Ve son olarak, parmak izinizdeki çizgileri okuyan yazılım, telefonunuzu açacak eşleşmeyi yapar.

 Ancak genellikle fazla bastırma, sıvı teması ve tozlanma gibi nedenlerle, ana ekran düğmesinin altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtar bozulur.Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir.

 

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi  iPhone 6S Plus Tuş Değişimi Servis Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 6S Plus Ana Ekran Tuş değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 40 dakika sürmektedir. Teknik Servisimizde konusunda uzmandır. Servisimizde 40 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


  iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresi iPhone 6S Plus Tuş Değişimi Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6S Plus Ana Ekran Tuşunun 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,