Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda, iPhone 6S Plus ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi  iPhone 6S Plus Ekran Ürün Bilgisi

iPhone 6S Plus LCD ekran değişimi,  iPhone 6S Plus Dokunmatik Panel Değişimi, iPhone 6S Plus ın ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 6S Plus dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir. iPhone 6S Plus Kırık LCD Ekran, iPhone 6S Plus Kırık Ön Cam, iPhone 6S Plus Kırık Dokunmatik Panel. Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.

Fakat Ön Cam çatlamış, kırılmış vs gibi durumlarda ekran da görüntü var ise Cam Değişim hizmetimiz ile ekran değişimine göre daha ekonomik fiyatlarla onarım yaptırabilirsiniz. Bunun için Cam Değişim sayfamızdan veya bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilrsiniz..

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi iPhone 6S Plus Ekran Değişimi İşlem Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 6S Plus LCD Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Teknik Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


 iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresi iPhone 6S Plus Ekran Değişimi Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6S Plus LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,