iPhone 6S Plus Arka Kamera Değişimi servisimizde uzman teknik kadromuzla itina ile değiştirilir

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi    iPhone 6S Plus Arka Kamera Ürün Bilgisi

Dünyanın en sevilen kamerası, şimdi her zamankinden daha gelişmiş. 12 megapiksel iSight kamera, net ve ayrıntılı fotoğraflar çekiyor. 1080p HD videodan dört kata kadar daha yüksek çözünürlüğe sahip, göz alıcı 4K videolar kaydediyor. iPhone 6S Plus, ayrıca, yeni 5 megapiksel FaceTime HD kamerasıyla otoportre değerinde selfie’ler de çekiyor. Ve sevdiğiniz anları yeniden yaşamanın yeni bir yolunu sunuyor: Live Photos. Bu özellik, fotoğrafınızdan hemen önceki ve sonraki anları hareketli ve sesli bir şekilde kaydediyor ve sadece bir bastırma hareketiyle görüntüyü harekete geçiriyor.

iPhone 6S Plus kamera sorunu, iPhone 6S Plus kamera çalışmıyor, iPhone 6S plus kamera netlemiyor, iPhone 6S Plus kamera çizildi, iPhone 6S Plus arka kamera camı kırıldı gibi şikayetleriniz varsa; sıvı teması, ezilme, çizilme, düşme vb. durumunlar olmuş olabilir. Ve büyük bir ihtimalle iPhone 6S Plus arka kamerasının değiştirilmesi gereklidir. Bu işlem için teknik servis himzetimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi  iPhone 6S Plus Arka Kamera Değişimi Servis Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 6S Plus Arka Kamera değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 50 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 50 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


    iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresiiPhone 6S Plus Arka Kamera Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6S Plus Arka Kamerasının 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,