iPhone 6S hoparlörü; genellikle tozlanma, sıvı teması ve darbelerde hasar görür. Duruma göre değiştirilmesi veya onarılması gerekir.

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi    iPhone 6S Hoparlör Ürün Bilgisi

iPhone 6S hoparlörü, ekranın sağ alt köşesinde bulunan ızgarının altında olup, 78 desibel ses verebilmektedir. iPhone 6S hoparlör sorunu, iPhone 6S hoparlörden ses çıkmıyor, iPhone 6S hoparlör arızası, iPhone 6S haporlör çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, servisimize ulaşarak bizden destek alabilirsiniz.

 

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi    iPhone 6S Hoparlör Değişimi Servis Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 6S Hoparlör Değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 30 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Dilerseniz servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


     iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresi iPhone 6S Hoparlör Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6S Hoparlörün 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,