iPhone 6 Plus şebeke anteni, ekranın sol köşesinde bulunur. Özellikle sıvı teması ve sert darbelerde sonrasında hasar görür.

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi    iPhone 6 Plus Şebeke Anteni Ürün Bilgisi

iPhone 6 Plus şebeke sorunu, iPhone 6 Plus 3G problemi, iphone 6 plus şebeke anteni değişimi, iPhone 6 plus az çekiyor, iPhone 6 plus 3G çekmiyor, iphone 6 plus operatör bulmuyor, iphone 6 plus 3g yok gibi sorun ve şikayetleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

 

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi  iPhone 6 Plus Şebeke Anteni Değişimi Servis Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 6 Plus Şebeke Anteni değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 40 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 40 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


     iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresiiPhone 6 Plus Şebeke Anteni Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6 Plus Şebeke Anteninin 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,