iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi servisimizde uzman teknik kadromuzla itina ile değiştirilir

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi    iPhone 6 Plus Ön Kamera Ürün Bilgisi

iPhone 6 plus ön kamerası; telefon görüşmesi yaparken, ekran ışığının kapanmasını sağlayan sensör ile aynı birim üzerinde bulunur. iPhone 6 Plus ön kamerası, 1.2 Megapiksel / 720p video ve HDR destekli FaceTime HD özelliğe sahiptir. iPhone 6 plus ön kamerası çalışmıyor, iphone 6 plus ön kamera sorunu, iphone 6 plus ön kamera değişimi, iphone 6 plus ön kamera arızası gibi sorun ve talepleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

 

 

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi  iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi Servis Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 6 Plus Ön Kamera değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 50 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 50 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


    iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresiiPhone 6 Plus Ön Kamera Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6 Plus Ön Kamerasının 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , ,