iPhone 6 Plus hoparlörü; genellikle tozlanma, sıvı teması ve darbelerde hasar görür. Duruma göre değiştirilmesi veya onarılması gerekir.

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi    iPhone 6 Plus Hoparlör Ürün Bilgisi

iPhone 6 Plus hoparlörü, ekranın sağ alt köşesinde bulunan ızgarının altında olup, 78 desibel ses verebilmektedir. iPhone 6 Plus hoparlör sorunu, iPhone 6 Plus hoparlörden ses çıkmıyor, iPhone 6 plus hoparlör arızası, iPhone 6 Plus haporlör çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, servisimize ulaşarak bizden destek alabilirsiniz.

 

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi    iPhone 6 Plus Hoparlör Değişimi Servis Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 6 Plus Hoparlör Değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 30 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Dilerseniz servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


     iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresi iPhone 6 Plus Hoparlör Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6 Plus Hoparlörün 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,