iPhone 6 Plus arka kasası; düşme, ezilme, çizilme ve sert darbelerde hasar görür. Bu deformasyonların giderilmesi, sadece değişim ile mümkündür.

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi    iPhone 6 Plus Arka Kasa / Kapak Değişimi Ürün Bilgisi

iPhone 6 Plus arka kasası, 7.1 mm kalınlığında olup, anodize aluminyum malzemeden üretilmiştir. iPhone 6 Plus kasasının üzerinde bulunan Apple logosu ise paslanmaz çelikten üretilmiştir. Keskin köşesi olmayan ve hiç bir boşluk içermeyen iPhone 6 Plus arka kasası; düşme, ezilme, çizilme ve sert darbelerde hasar görür.Arka kasadaki bu deformasyonların giderilmesi, sadece değişim ile mümkündür.

iPhone 6 Plus arka kasası çizildi, iPhone 6 Plus arka kasa değişimi, iphone 6 plus arka kasa eğildi gibi şikayet ve istekleriniz varsa, teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi   iPhone 6 Plus Arka Kasa Değişimi Servis Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 6 Plus Arka Kasa Değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1,5 saat sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Dilerseniz servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


     iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresi iPhone 6 Plus Arka Kasa Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6 Plus Arka Kasasının  3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,