iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişimi servisimizde uzman teknik kadromuzla itina ile değiştirilir

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi    iPhone 6 Plus Arka Kamera Ürün Bilgisi

iPhone 6 Plus’ın 8 megapiksellik iSight kamerası, 1080p video yakalama özelliğine sahip. Saniyede 30 ve 60 kare hızlarında video yakalayabilir. Ağır çekim özelliğinde ise saniyedeki kare hızı 240’a kadar yükseliyor. True Tone Flash destekli merceğin diyafram açıklığı ise  2.2 ‘dir.

iPhone 6 Plus kamera sorunu, iPhone 6 Plus kamera çalışmıyor, iPhone 6 plus kamera netlemiyor, iPhone 6 Plus kamera çizildi, iPhone 6 Plus arka kamera camı kırıldı gibi şikayetleriniz varsa; sıvı teması, ezilme, çizilme, düşme vb. durumunlar olmuş olabilir. Ve büyük bir ihtimalle iPhone 6 Plus arka kamerasının değiştirilmesi gereklidir. Bu işlem için teknik servis himzetimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi  iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişimi Servis Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 6 Plus Arka Kamera değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 50 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 50 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


    iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresiiPhone 6 Plus Arka Kamera Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6 Plus Arka Kamerasının 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,