iPhone 5S arka kasası; düşme, ezilme, çizilme ve sert darbelerde hasar görür. Bu deformasyonların giderilmesi, sadece değişim ile mümkündür.

iphone_teknik_servis_urun_bilgisi    iPhone 5S Arka Kasa / Kapak Değişimi Ürün Bilgisi

iPhone 5S arka kasası, 7.1 mm kalınlığında olup, anodize aluminyum malzemeden üretilmiştir. iPhone 5S kasasının üzerinde bulunan Apple logosu ise paslanmaz çelikten üretilmiştir. Keskin köşesi olmayan ve hiç bir boşluk içermeyen iPhone 5S arka kasası; düşme, ezilme, çizilme ve sert darbelerde hasar görür.Arka kasadaki bu deformasyonların giderilmesi, sadece değişim ile mümkündür.

iPhone 5S arka kasası çizildi, iPhone 5S arka kasa değişimi, iphone 5S arka kasa eğildi gibi şikayet ve istekleriniz varsa, teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone_Teknik_Servis_islem_suresi   iPhone 5S Arka Kasa Değişimi Servis Süresi

Servisimizde yapacağımız iPhone 5S Arka Kasa Değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1,5 saat sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Dilerseniz servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.


     iPhone_Teknik_Servis_garanti_suresi iPhone 5S Arka Kasa Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 5S Arka Kasasının  3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


iPhone_Teknik_Servis_Urun_kargo  Kargo, Gönderim ve Ulaşım Seçenekleri

Servisimize gelmek ve cihazını teslim etmek isteyen müşterilerimiz bize bu adresten ulaşabilir:

Cihazını servisimizi kargo ile göndermek isteyen müşterilerimiz de yine bu adrese gönderim yapabilirler: Necatibey Caddesi. Atlas Apartmanı. No: 14:2  Kızılay / Çankaya / ANKARA


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,